TEL.: +48 22 632 91 40 | email: tpi@tpi.com.pl

Kontakt

Wybierz region

Wybierz obszar na mapie, aby zobaczyć dane teleadresowe biura regionalnego.

mapa Polski biura regionalne TPI
Biuro Gdańsk Biuro Poznań Biuro Warszawa Biuro Wrocław Biuro Kraków

Biuro Gdańsk

TPI biura regionalne Gdańsk

ul. St. Hebanowskiego 72E
80-766 Gdańsk
tel./faks: (58) 320 83 23
gdansk@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Maja Łukasiewicz
Geodezja / 3D / UAV
Tel. kom.: +48 660 771 097
E-mail: mlukasiewicz@tpi.com.pl

Grzegorz Sylwerski
Geodezja / 3D / UAV
Tel. kom.: +48 664 479 443
E-mail: gsylwerski@tpi.com.pl

Biuro Poznań

TPI biura regionalne Poznan

ul. J.H. Dąbrowskiego 136
60-577 Poznań
tel./faks: (61) 665 81 71
poznan@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Paweł Plata
Geodezja / 3D / UAV
Tel. kom.: +48 666 013 667
E-mail: pplata@tpi.com.pl

Biuro Warszawa

TPI biura regionalne Warszawa

ul. Bartycka 22
00-716 Warszawa
tel.: (22) 632 91 40
faks: (22) 862 43 09
warszawa@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Piotr Matyjasek
3D / UAV
Tel. kom.: +48 668 467 861
E-mail: pmatyjasek@tpi.com.pl

Biuro Wrocław

TPI biura regionalne Wroclaw

al. T. Boya-Żeleńskiego 69 E
51-162 Wrocław
tel./faks: (71) 325 25 15
wroclaw@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Maciej Bober
3D / UAV
Tel. kom.: +48 607 919 019
E-mail: mbober@tpi.com.pl

Biuro Kraków

TPI biura regionalne Krakow

ul. J. Dekerta 18
30-703 Kraków
tel./faks: (12) 411 01 48
krakow@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Tomasz Witkowski
3D / UAV / Geodezja
Tel. kom.: +48 603 222 607
E-mail: twitkowski@tpi.com.pl

Wojciech Kukiełka
3D
Tel. kom.: +48 722 202 044
E-mail: wkukielka@tpi.com.pl

Napisz do nas