TEL.: +48 22 632 91 40 | email: 3d@tpi.com.pl

GeoSLAM TOUR

16 marca 2022

5-14 kwietnia zapraszamy na wyjątkową podróż po znanych miejscach w Polsce. Będziemy skanować popularne i kultowe lokalizacje oraz budowle przy pomocy najnowszej technologii - przenośnych skanerów marki GeoSLAM

Wybór lokalizacji i rejestracja w formularzu na dole strony

Tak będzie wyglądał GeoSLAM TOUR:

strona kafelek GT 03
strona kafelek GT 02

W dniach 5-14 kwietnia zapraszamy na wyjątkową podróż po znanych miejscach w Polsce. Będziemy skanować  popularne i kultowe lokalizacje oraz budowle przy pomocy najnowszej technologii – przenośnych skanerów marki GeoSLAM: ZEB REVO RT, ZEB HORIZON, ZEB GO, ZEB LOCATE i ZEB DISCOVERY.

Możesz być częścią tego przedsięwzięcia.  Przetworzone wyniki omówimy podczas kolejnych spotkań.

Startujemy w Rzeszowie, następnie odwiedzimy Kraków, żeby później ruszyć na zachód, gdzie będziemy działać w Katowicach i Wrocławiu. Następnie, zahaczając o Gdańsk i Toruń przeniesiemy się bardziej do centrum kraju: spotkania odbędą się w Poznaniu i Łodzi, a naszą podróż zakończymy w Warszawie.

Jesteś „gdzieś na trasie” i masz pomysł jaki obiekt chciałbyś zeskanować? Daj nam znać, a postaramy się włączyć go do naszej trasy.  

Zarezerwuj miejsce jak najszybciej, poprzez formularz. Napisz do nas, jaką lokalizację preferujesz i co Cię interesuje, a wyślemy Ci szczegóły spotkania.

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY

Każdy uczestnik otrzyma 5% ZNIŻKI NA DOWOLNY SYSTEM ZEB od GeoSLAM przy złożeniu zamówienia do końca maja 2022 r.

Zarejestruj się:

Wszystkie pola formularza są obowiązkowe. Rejestrując się potwierdzasz akceptację naszej polityki prywatności.

Szukaj...