TEL.: +48 22 632 91 40 | email: 3d@tpi.com.pl

Przechwytywanie danych i współpraca zdalna. Nowości Faro.

13 kwietnia 2022

Firma FARO ® ogłosiła 12 kwietnia 2022 roku wprowadzenie na rynek nowego, kompleksowego rozwiązania do skanowania laserowego 3D, obejmującego platformę współpracy w chmurze FARO Sphere, skaner laserowy FARO Focus Premium i aplikację mobilną FARO Stream.

 

FARO Sphere oferuje scentralizowane, oparte na współpracy, środowisko w aplikacjach chmury punktów FARO i zapewnia najbardziej wydajną wymianę danych w projektach przechwytywania rzeczywistości 3D

Focus Premium zapewnia wyjątkową wydajność pomiaru, jakość danych i dokładność dla profesjonalnych zastosowań w branży AEC i skraca czas skanowania w terenie nawet o 50%. Przechwytywanie na miejscu jest bardziej wydajne i przenosi dane bezpośrednio do ekosystemu FARO Sphere szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

FARO Stream (pomost danych między Focus Premium i Sphere) umożliwia użytkownikom pewny pomiar, dostarczając na żywo informacje zwrotne z przechwyconych skanów, jednocześnie wykonując funkcję rejestracji wstępnej i łącząc swój świat w dowolnym miejscu i czasie.